Opinie

Misie na włosy – witaminy na wlosy

Każda czynna życiowo, aktywna kobieta boryka się z problemami pędzącego czasu i napierającej z każdej strony codzienności, z jej kłopotami i problemami.

Stres, zła dieta, zmiany hormonalne, przepracowanie, choroby metabolizmu, ciąża, menopauza, życie w zanieczyszczonym środowisku to czynniki wpływające na stan naszego organizmu, w tym także w znacznej mierze włosów. Włosy od razu reagują na wszelkie zmiany zachodzące w naszym środowisku i organizmie. Gdy dojdzie do tego nieodpowiednia pielęgnacja albo w ogóle jej brak, bardzo szybko zauważymy, w jak złym stanie znajdują się nasze włosy. Można temu zapobiec w bardzo prosty sposób. Efektywną metodą jest dostarczenie organizmowi właściwych ilości minerałów, mikroelementów i witamin, odpowiadających za kondycję naszych włosów.

Najlepszym sposobem na przywrócenie równowagi organizmowi jest zażywanie odpowiednich suplementów diety, które te braki pomogą uzupełnić.
I to wcale nie musi być nudne, nie musi być przykrym obowiązkiem. Nie musisz stosować czasochłonnych zabiegów, nudnych odżywek, nijakich tabletek ani kapsułek czy banalnych naparów. Chcesz mieć piękne i zdrowe włosy? Jedz żelki! Misie na zdrowe włosy to suplement diety w postaci pysznych żelków dla dorosłych. Każdy pyszny miś, którego zjesz, ma w sobie aż 13 składników odżywczych, przede wszystkim takich, jakich potrzebują Twoje włosy. Dzięki nim Twoje włosy pozostaną zdrowe, będą miały intensywny kolor i blask.

Składniki odżywcze, zawarte w misiach na zdrowe włosy, pokrywają w rekomendowanej do spożycia dawce 100% lub więcej dziennego zapotrzebowania. Misie na zdrowe włosy zawierają uderzeniową porcję biotyny, do tego selen i cynk, które zagwarantują zdrowie Twoim włosom, a poza tym niacynę i witaminę A, które mają dobry wpływ na skórę głowy, i również miedź, która sprawi, że włosy odzyskają intensywny kolor i zdrowy  blask, oraz witaminę E, wspomagającą ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym, czyli stanem zakłócenia równowagi pomiędzy wolnymi rodnikami a przeciwutleniaczami w naszym organizmie, co prowadzi do zagrożeń poważnymi chorobami, w tym zwłaszcza nowotworami.

https://noblehealth.pl/produkt/zelki-misie-na-zdrowe-wlosy

Zjadając dwa misie codziennie dostarczysz swoim włosom następujące ilości dobroczynnych składników odżywczych: biotyna 500% Referencyjnej Wartości Spożycia, niacyna i witamina E po 200% Referencyjnej Wartości Spożycia, selen, cynk, miedź i witamina A po 100% Referencyjnej Wartości Spożycia. Tak duże dawki mikroelementów i witamin gwarantują szybki i wyraźny efekt kuracji, a także ogólną poprawę kondycji i jakości zdrowia.
Zadbane włosy to zdrowe włosy. Musisz się o nie troszczyć. Tylko dostarczając włosom właściwą ilość wymaganych składników sprawisz, że będą one w idealnej kondycji. Pomogą Ci w tym nasze misie na włosy, które zawierają silną dawkę biotyny w dziennej porcji, i całkowicie zaspokajają zapotrzebowanie włosów na cynk i selen – główne pierwiastki, które sprawiają, że włosy są mocne i zdrowe. Dla zapewnienia intensywnej głębi koloru i blasku istotne jest dostarczenie włosom miedzi. Pełna rekomendowana dzienna porcja tego mikroelementu sprawi, że kolor Twoich włosów będzie pod pełną ochroną i nie będziesz już musiała martwić się odbarwieniami, ponadto włosy będą lśnić jak nigdy dotąd.

Hair Care Panda

Jedno opakowanie to sześćdziesiąt misiów, czyli ilość wystarczająca na cały miesiąc. Taka dawka pozwoli Ci na ocenę jakości i działania kuracji. A gdy przekonasz się do naszego produktu, na pewno zapragniesz więcej. Już nigdy nie będziesz chciała wrócić do swoich poprzednich włosów. Misie-żelki to nowa jakość życia. Do tego miś jest nie tylko skuteczny. Miś jest także smaczny. Pyszny, pomarańczowy smak sprawia, że nie traktujesz tego jak kuracji – misie na zdrowe włosy to zwykła, słodka przyjemność.
Misiowe witaminy na włosy sprawdziło w praktyce wiele kobiet. dla wielu stały się atrakcyjną alternatywą uciążliwych kuracji, wiążących się niemal zawsze z wytrąceniem z rytmu dnia i stratą cennego czasu. Misie czasu nie zabierają. Misie zajmują chwilę, a ta chwila to chwila czystej przyjemności.